Elloptak a Kőbánya-Kispest vasútállomáson álló vonaton egy őrizetlenül hagyott táskát

A Budapesti Rendőr-főkapitányság X. Kerületi Rendőrkapitánysága lopás vétség gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettesek ellen.

A rendelkezésre álló adatok szerint egy férfi és két nő a Kőbánya-Kispest vasútállomáson álló, Nyíregyházáról Budapest, Nyugati pályaudvarra közlekedő vonaton ellopott egy őrizetlenül hagyott táskát.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság X. Kerületi Rendőrkapitánysága kéri, hogy aki a felvételen látható férfit és/vagy nőket felismeri, személyazonosságukkal, tartózkodási helyükkel vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a nap 24 órájában elérhető, 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámán, illetve a 112-es, díjmentes segélyhívó számon.  

FRISSÍTÉS! A KERESETT SZEMÉLYEKET ELFOGTÁK!

KÖVESSEN MINKET A FACEBOOKON !