Volt barátnőjét ütötte-rúgta egy fiatal férfi Patosfán

Egy 20 éves férfi volt barátnője patosfai otthonához ment, hogy szakításukat követően a nála maradt holmiját elhozza. A házba belépve minden szóváltás nélkül a 19 éves lányt több alkalommal megütötte, megrúgta, mely során a sértett – csupán a szerencsének köszönhetően - 8 napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.

Az egyenruhások a bántalmazót másnap elfogták, és a Barcsi Rendőrkapitányságra állították elő, ahol a nyomozók súlyos testi sértés kísérletének bűntette miatt kihallgatták, majd őrizetbe vették.

Amennyiben bántalmazás (akár szóbeli, lelki, fizikai, szexuális erőszak) áldozata, joga van a segítségre. Ha bűncselekményt követtek el a sérelmére, jelentkezzen bármelyik rendőrkapitányságon, vagy tegyen bejelentést a 112-es központi segélyhívón!