Szerszámokat lopott el három férfi

A Győri Rendőrkapitányság lopás bűntette elkövetésének gyanúja miatt folytat eljárást ismeretlen tettesek ellen. 

A nyomozás adatai szerint három férfi Győrben a Szörényi Éva utcában egy lépcsőházból szerszámokat tulajdonított el. A bűncselekmény feltételezett elkövetőiről a közelben lévő biztonsági kamera felvételt készített.

A rendőrség kéri, hogy aki a képen látható férfiakat felismeri vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Győri Rendőrkapitányságon, illetve névtelensége megőrzése mellett hívja a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-96-417-329-es, vagy az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámát, illetve a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikét. (Fotó: police.hu)

KÖVESSEN MINKET A FACEBOOKON !