Elgázolt egy embert Dorogon a vasútállomásra behaladó vonat

Elgázolt egy embert Dorogon a vasútállomásra behaladó vonat szerda este - közölte a Mávinform a honlapján.

Az Esztergomból Nyugati pályaudvarra tartó vonat utasait egy másik járat vitte tovább.

A baleset további fennakadást, jelentősebb késést nem okozott az esztergomi vonalon.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a tűzoltók kiemelték a vonat alól az elgázolt embert. (MTI / Fotó: Illusztráció)

KÖVESSEN MINKET A FACEBOOKON !